Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клапан зворотний Ду50 мм із латунним штоком слугує для запобігання протоку рідкому або газоподібному середовищу у зворотному напрямку. Клапан зворотний муфтовий латунний Ду50 мм характеризується мінімальною довжиною й масою, простотою та зручністю в під'єднанні на трубопровід, надійністю й тривалим терміном експлуатації.
- Тиск max, bar: 16
- Тип з'єднання: муфтове (внутрішня трубна різь)
- Матеріал: латунь
Пристрій латуних клапанів зворотних Ду50 мм:
- Корпус клапана з латуні ЛС-59
- Диск запірний зі штоком із латуні ЛС-59
- Пружина поворотна неіржавка
- Муфта нарізна з латуні ЛС-59
- Шайба ущільнювальна гумова
| Основні | |
|---|---|
| Умовний прохід | 50 мм |
| Тип клапана | Поплавковий |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Діаметр різьблення другого торця | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця | 2" |
| Максимальна робоча температура | 115 град. |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Робоче середовище | Газ, Повітря, Вода |
- Ціна: 470,80 ₴

